tel. + 48 690 920 187

Marketing internetowy / SEM (search engine marketing)

Marketing w Wyszukiwarkach Internetowych, czyli zestaw działań promocyjnych, których celem jest poprawa widoczności firmy w Internecie. Jest to idealna forma promocji dla każdego biznesu, ponieważ wymaga niewielkich nakładów finansowych.SEM koncentruje się w Polsce wokół najpopularniejszej wyszukiwarki – GOOGLE.

Ponad 27 mln osób korzysta w Polsce z Internetu
97% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google

Dlaczego SEM?

Osiągasz zamierzone rezultaty, docierasz do potencjalnych klientów – SEM opiera się na precyzyjnym targetowaniu, formy marketingu SEM idealnie się uzupełniają zwiększając Twoje wyniki – Google Ads, SEO, Content Marketing.

Popularność reklamy SEM

Kampanie SEM cieszą się coraz większą popularnością ze względu na niskie koszty realizacji.W przeciwieństwie do innych form promocji są dostępne nie tylko dla dużych firm o solidnym zapleczu finansowym, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw. W tworzeniu odpowiednich strategii wykorzystywana jest między innymi popularność określonych słów kluczowych. Dla każdej branży można dobrać słowa kluczowe, które trafnie ją charakteryzują i ułatwiają odbiorcom wyszukanie strony. Skuteczność SEM jest często wyższa niż w przypadku reklam innego rodzaju ze względu na socjologiczne zmiany związane z rozwojem technologii. Decydują o tym: powszechny dostęp do Internetu, aplikacje naurządzenia mobile i popularność mediów społecznościowych.

Skontaktuj się z nami, oferujemy kompleksową obsługę marketingową.