tel. + 48 690 920 187

Pozycjonowanie stron / SEO (search engine optimization)

Optymalizacja stron www polega na dostosowaniu, witryny (całego serwisu) oraz znajdujących się na niej treści i grafik tak aby znalazła się ona na jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwarki, z zachowaniem warunków oraz zasad jakie dana wyszukiwarka narzuca użytkownikom. Strona internetowa może posiadać fantastyczną oprawę graficzną, niesamowite animacje oraz rewelacyjne hasła reklamowe, jeżeli nie będzie odpowiednio zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe to niestety nikt praktycznie na nią nie trafi.

Czy wiesz, że z wyszukiwarki Google korzysta około 97% internautów?

Wysokie miejsca w wyszukiwarce Google to najtańszy i najbardziej efektywny sposób dotarcia do nowych klientów. Pozycjonowanie stron to oferta, mająca na celu stopniowe podnoszenie pozycji w wyszukiwarkach poprzez targetowanie słów kluczowych. Jeśli witryna będzie pojawiać się w odpowiedzi na wiele różnych zapytań to spora cześć internatów zacznie Cię kojarzyć i chętniej skorzysta z oferty.

Pozycjonowanie jest przedsięwzięciem złożonym, indywidualnym i wieloetapowym na który składa się wiele elementów by Twoja strona odniosła sukces:
1. Dobór słów kluczowych oraz budowanie contentu czyli publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści.
2. Nagłówki prawdopodobnie najważniejsza cześć reklamy. Starannie dobrany możne dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy potencjalnych klientów, pozostać w ich pamięci na długo, a nawet skłonić do skorzystania z oferty.
3. Backlink oznacza adres z dowolnej, innej witryny internetowej prowadzący na którąś z naszych stron.
4. Mobile compatibility, czyli czy strona jest responsywna i dobrze działa na smartfonach.
5. Dobrze prowadzone profile w mediach społecznościowych
6. Skuteczne kampanie Google Ads

Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to:

  • większa liczba zapytań ofertowych,
  • większa liczba klientów,
  • większa rozpoznawalność marki,
  • wzrost zysków Twojej firmy,
  • prestiż i przewaga konkurencyjna.

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy osiągnąć widoczność w wyszukiwarkach Google.