tel. + 48 690 920 187

Social media

Chcesz pozyskać nowych klientów musisz, zaistnieć w mediach społecznościowych. Pomogę zadbać o wizerunek Twojej firmy w Internecie. Budowanie marki w social media jest naszym głównym zajęciem. Dbamy o dostarczanie treści wysokiej jakości. Zajmujemy się profilami w portalach Facebook oraz Instagram. Przygotowujemy oraz nadzorujemy kampanie reklamowe w social media. Wspomagamy prowadzenie profili i dostarczamy wartościowego contentu.

Facebook

Korzysta z niego ponad 15 mln Polaków, czyli 80% wszystkich internautów. Gromadzone przez Facebook informacje dają możliwości targetowania reklamy tak, by trafiała wyłącznie do potencjalnych zainteresowanych ofertą. Wiemy, jak wiele zaangażowania wymaga planowanie strategii i codzienne publikowanie nowych treści, dlatego pomożemy Ci tworzyć wartościowe wpisy, które będą angażować Twoich obserwatorów i sprawią, że przybywać będzie nowych.

Instagram

Użytkownicy Instagrama, to według badań najbardziej aktywni użytkownicy ze wszystkich Social Mediów. Najbardziej wpływowa oraz najlepiej rozwijająca się aplikacja na świecie. Na początku 2017 roku na polskim Instagramie było ponad 3,5 mln użytkowników. Piękny wizualnie profil, odpowiednie hasztagowanie, zwiększanie zasięgu oraz angażowanie użytkowników w połączeniu ze sponsorowanymi postami, oraz reklamą w nowym kanale, jakim jest Instagram Stories, przynoszą zaskakujące efekty. Ilość i tempo aktualizacji Instagrama jest tak wielka, że nie musisz za nimi nadążać, my zrobimy to za Ciebie.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w Social Media, zapoznaj się z naszą ofertą:

 • Redagowanie i publikacja ustalonej z Klientem liczby postów dziennie
  • Prowadzenie oficjalnego profilu – reagowanie na polubienia, komentarze i wiadomości pozostawione na fan page’u
  • Prowadzenie kampanii reklamowych
  • Dbanie o wizerunek i odpowiednią komunikacje w Social Media
  • Opracowywanie oraz przeprowadzanie konkursów
  • Tworzenie prostych grafik